Śniadanie dla wykonawców z Semin i Loutilparfait

L'Outil Parfait Semin

Spis treści

Firma Semin Polska zaprasza na czwartkowe śniadanie w firmie Sunbud Profi Skład Materiałów Budowlanych Specjaliści z Semin zaprezentują masy szpachlowe do agregatów, gotowe masy szpachlowe, tapety z włókna szklanego, drzwiczki do G/K oraz po raz pierwszy narzędzia Loutilparfait Polska. Tylko w ten czwartek 21 listopada możliwość zakupu i zamówienia narzędzi Loutilparfait z 30% rabatem, a do każdego zrealizowanego zakupu wałek do nakładania gładzi w prezencie. Nie zapomnijcie poczęstować się pyszną kawą i kanapkami przygotowanymi przez SandwiczSzop.

SEMIN EXPERT’LISS – Gotowa gładź maszynowa

Gładź maszynowa do wnętrz do wstępnego oraz ostatecznego wyrównywania podłoża używana do agregatów Airless, bez rozpuszczania oraz mieszania.
Idealna do stosowania bezpośrednio na podłoże o charakterze chłonnym, np. : tynki gipsowe, płyty GK lub bloczki gipsowe.

APLIKACJA ORAZ SZLIFOWANIE Expert liss można nakładać za pomocą każdego rodzaju maszyny typu Airless oraz ręcznie i za pomocą wałka L’outil Parfait do gotowych gładzi. Aplikacja: ·       agregatem niskociśnieniowym typu Graco T-max 506/657 – zalecamy dyszę 651 lub mniejszą, masa może wymagać rozrzedzenia do 1%, +/- 250ml. ·       agregatem wysokociśnieniowych typu Airlessco HSS 9000, Wagner HC 950, Graco Mark VII, Titan 6900, Euromair 80 – dysza 629-635. ·       dla ułatwienia aplikacji ręcznej i wałkiem, zalecamy dokładne wymieszanie aby upłynnić masę. Po związaniu i wyschnięciu gładzi, należy wietrzyć pomieszczenia aby uniknąć wysokiej wilgotności powietrza. Wysoka wilgotność sprzyja utwardzaniu się produktu. Wyschniętą gładź szlifować do 4-5 dni po nałożeniu. Najczęściej dla szlifowania maszynowego, używamy materiał ścierny papier #150 lub siatka #220.
WYDAJNOŚĆ +/- 0,9 kg/1m2 na warstwę o grubości 1mm   CZAS WYSYCHANIA 6-12 godzin w zależności od nałożonej grubości, temperatury, wilgotności oraz napowietrzenia danego pomieszczenia. Nakładanie kolejnej warstwy po wyschnięciu poprzedniej.   OPAKOWANIE Worek foliowy 25kg lub wiadro 25 kg
ZALETY ·      jednorazowa warstwa do 2mm ·      nie zastyga w agregacie wysokociśnieniowym ·      bardzo dobre wyrównywanie podłoża ·      długi czas otwarty ·      konsystencja produktu (śliska) ułatwia nakładanie oraz zmniejsza wysiłek fizyczny ·      powstający pył nie unosi się ·      czyszczenie narzędzi za pomocą wody ·      produkt bezzapachowy

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług