Wełna Rockwool

Wełna Rockwool w atrakcyjnych cenach

ROCKWOOL Wełna Granrock

Wełna Granrock Super

Wełna granulowana dedykowana do poddaszy o współczynniku ciepła λ od 0,037 do 0,042 W/m·K w zależności od gęstości nasypowej. Bardzo łatwa w użyciu, nawet w ciężko dostępnych miejscach. W sprzedaży w workach 20 kg.
Dowiedz się więcej
Wełna Rockwool

Wełna fasadowa FRONTROCK+ 15 cm

Wełna w rolce dedykowana do docieplenia ścian zewnętrznych lub podług o współczynniku przewodzenia ciepła λ od 0,035 i grubości 15 cm. Wymiary 100x60 cm. 1,2m2 w paczce.
Zapytaj o inne grubości
Wełna Rockmin PLUS

Wełna ROCKMIN+ 10 cm

25,40/m2
Wełna w płytach dedykowana do docieplenia poddaszy i ścianek działowych o współczynniku przewodzenia ciepła λ 0,037 W/m·K i grubości 10 cm. 6,1m2 w paczce. Wymiary 100x61cm.
TOPROCK PREMIUM Pabianice

Wełna TOPROCK PREMIUM 15 cm

Wełna w rolce dedykowana do docieplenia poddaszy o współczynniku przewodzenia ciepła λ od 0,035 i grubości 15 cm. 3,5m2 w rolce.
Zapytaj o inne grubości
Welna-skalna-Toprock-Plus

Wełna TOPROCK+ 15 cm

Wełna w rolce dedykowana do docieplenia poddaszy o współczynniku przewodzenia ciepła λ od 0,039 i grubości 15 cm. 3m2 w rolce.
Zapytaj o inne grubości

Produkty i akcesoria do Wełny Rockwool

W naszym sklepie oferujemy systemowe rozwiązania z zakresu dociepleń budynków. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów i akcesoriów do wełny Rockwool.

  • Wełny o różnych zastosowaniach i parametrach:
    • na poddasza: TOPROCK, ROCKTON, SUPERROCK, ROCKMIN
    • na fasady: FRONTROCK, VENTIROCK,
  • Siatka do wełny,
  • Kleje do zatapiania wełny i siatki,
  • Kołki do montażu wełny,
  • Tynki elewacyjne silikonowe, silikonowo-silikatowe, silikatowe, mineralne różnych marek.

Skontaktuj się z nami!

Przyjedź

Partyzancka 149/155

95-200 Pabianice

Zadzwoń
Wełna Rockwool

O producencie

Spółka ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. jest integralną częścią Grupy ROCKWOOL, posiadając swoje zakłady produkcyjne w Cigacicach i Małkini oraz zatrudniając ponad 1200 pracowników. Jej oferta obejmuje szeroką gamę produktów, takich jak izolacje budowlane, specjalistyczne izolacje, rozwiązania techniczne oraz produkty przemysłowe. Jako członek Grupy ROCKWOOL, spółka ta ma na celu poprawę warunków życia wszystkich osób korzystających z jej produktów i rozwiązań. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, firma podejmuje wyzwania związane ze zrównoważonym budownictwem, w tym redukcją zużycia energii, zwalczaniem hałasu, zwiększaniem poziomu bezpieczeństwa pożarowego oraz działaniami na rzecz ochrony przed niedoborem wody i powodziami. Bogata oferta produktów ROCKWOOL dostosowuje się do różnorodnych potrzeb globalnych społeczności i jednocześnie wspomaga partnerów w ograniczaniu emisji dwutlenku węgla. Materiałem stanowiącym podstawę wszystkich działań tej spółki jest wełna skalna. Dzięki zespołowi liczącemu ponad 11 000 oddanych pracowników z 39 krajów, ROCKWOOL jest światowym liderem w produkcji rozwiązań opartych na wełnie skalnej. Oferta firmy obejmuje izolacje budowlane, akustyczne rozwiązania sufitowe, okładziny fasadowe, produkty ogrodnicze, modyfikowane włókna używane w przemyśle, a także izolacje dedykowane przemysłowi, energetyce oraz przemyśle morskim i przybrzeżnym.

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług