Modularny system skrzynek narzędziowych MODECO EXPERT

Modeco skrzynki

Spis treści

Modularny system skrzynek narzędziowych MODECO EXPERT

Modularny system skrzynek narzędziowych MODECO EXPERT

Porządne skrzynie na narzędzia są niezbędne w każdym domowym i profesjonalnym warsztacie: bez nich zorganizowanie i uporządkowanie wszystkich posiadanych narzędzi czy akcesoriów byłoby po prostu niemożliwe.

Modularny, mobilny system skrzynek narzędziowych Multi Storage System marki Modeco Expert składa się z siedmiu kompatybilnych ze sobą elementów, które można ze sobą łączyć w indywidualne zestawy transportowe.

W systemie skrzyń narzędziowych Modeco Expert znajdują się:

  • dwie alternatywne bazy transportowe: skrzynka na kółkach z przegrodami z organizerem oraz z regulowanym teleskopowym uchwytem transportowym, a także platforma transportowa z obrotowymi kołami (cztery koła obracające się o 360 stopni, dwa wyposażone w hamulce),
  • skrzynie narzędziowe o pojemności: 14 l; 26 l; 38 l,
  • pojemniki wewnętrzne i organizery pasujące do wszystkich modeli skrzyń. 


Skrzynki wykonane są z wytrzymałego tworzywa, odpornego na potencjalne uszkodzenia. Posiadają precyzyjne i mocne łączniki boczne do kompletowania z pozostałymi elementami systemu. Na komfort użytkowania wpływają również wytrzymałe rączki z możliwością ich blokady w pozycji 90 stopni.

Transparentne pokrywy organizerów wykonane są z poliwęglanu odpornego na uderzenia, a dzięki wytłoczeniom, idealnie przylegają do pojemników, zabezpieczając ich zawartość. Co ważne dla zachowania bezpieczeństwa, istnieje możliwość zapięcia skrzynki na kłódkę.


Ten innowacyjny zestaw przechowywania i transportu narzędzi sprawdzi się również jako wózek do transportu materiałów. Skrzynki w połączeniu z platformą transportową tworzą mobilny magazyn o ładowności do 100 kg.

Modeco skrzynki
Modeco skrzynki

Więcej informacji na naszym fanpage https://www.facebook.com/sunbudpsb oraz u naszych doradców https://sunbud.com.pl/nasz-zespol/

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług