Praca w okresie zagrożenia epidemiologicznego.

otwarte

Spis treści

Praca w okresie zagrożenia epidemiologicznego.

Szanowni Państwo,

📣 Informujemy, że nasz punkt handlowy Sunbud Pabianice PSB PROFI – pozostaje otwarty. Działamy według zaleceń rządowych dotyczących handlu w stanie zagrożenia epidemiologicznego.

Prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio z naszymi handlowcami którzy do odwołania pracują stacjonarnie (ograniczyliśmy pracę Przedstawicieli Handlowych w terenie do minimum), oraz naszymi pozostałymi doradcami (dane kontaktowe: https://sunbud.com.pl/nasz-zespol/ ). Nasza logistyka minimalnie zwolniła jednak nadal dostarczamy materiały na Wasze inwestycje, oraz wydajemy towary z magazynów.

Liczymy na Państwa zrozumienie wobec tej sytuacji. Zrobimy wszystko, aby zmiany miały jak najmniejszy wpływ na nasze wzajemne relacje. Planujemy utrzymać czasy reakcji na Wasze maile oraz wszystkie telefoniczne zgłoszenia tak sprawnie i szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Przy okazji przypominamy, że aby ograniczyć ryzyko zachorowania warto szczególnie dokładnie przestrzegać podstawowych zasad higieny, myć często ręce, unikać dużych skupisk ludzkich i kontaktów z osobami przyjeżdżającymi ze stref objętych wysoką liczbą zachorowań. Wszystkim życzymy zdrowia i spokoju.

Zespół Sunbud.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług