RUBI – Materiały nr 1 dla profesjonalnych glazurników

RUBI tarcza glazurnicy

Spis treści

RUBI – Materiały dla profesjonalnych glazurników

W Sunbud znamy specyfikę pracy wykonawców, wiemy, jakie są ich potrzeby oraz jakich materiałów używają do budowy i remontów. Z tych powodów już od kilku lat ściśle rozwijamy współpracę z firmą RUBI produkującą produkty dla profesjonalnych płytkarzy. RUBI jest rozpoznawalną marką ściśle skupioną na profesjonalnej i wymagającej branży budowlanej.

RUBI posiada kompletną gamę tarcz do cięcia na sucho oraz do cięcia na mokro o średnicach od 115 do 350 mm nadające się do obróbki różnych materiałów.

RUBI tarcza

Rozróżnia się następujące rodzaje tarcz diamentowych:

  • CIĄGŁE dla najwyższej jakości cięcia.
  • J-SLOT z nacięciami dysku, które gwarantują wysoką wydajność oraz szybkość cięcia w twardych materiałach.
  • TURBO oraz TURBO-VIPER o zwiększonej szybkości cięcia i bez utraty wysokiej jakości wykończenia.
  • SEGMENTOWE ORAZ TURBO-SEGMENTOWE przeznaczone do bardzo szybkiego cięcia różnych materiałów.

RUBI posiada w swojej ofercie również tarcze SEGMENTOWE z diamentem nanoszonym metodą ELETROLIZY przeznaczone do cięcia materiałów o wysokim ryzyku pęknięcia (marmurowe, włókniste) oraz SEGMENTOWE NAPAWANE PRÓŻNIOWO przeznaczone do szybkiego cięcia wielu materiałów naraz.

RUBI - Materiały nr 1 dla profesjonalnych glazurników

RUBI stosuje kod kolorystyczny do klasyfikacji swoich tarcz, umożliwiający szybkie określenie przeznaczenia danej tarczy oraz jej jakości i szybkości cięcia.

Flagowym produktem RUBI jest tarcza CPC jest idealna do cięć prostych i ukosowania gresów porcelanowych do 25 mm grubości, szczególnie tych bardzo twardych.

Ostrze tarczy CPC to kombinacja różnych metali i najlepszej jakości ziarna diamentowego. Dzięki temu możemy zaoferować tarczę diamentową do cięcia na mokro, która cieszy się bardzo dużym uznanie wśród profesjonalistów na całym świecie.

Mocowanie obrzeża technologią spawania laserowego gwarantuje wysoką jakość, oraz bezpieczeństwo użytkownika.

Tarcze diamentowe RUBI oferowane są w dwóch klasach: PRO oraz SUPERPRO.

Ostrza PRO zapewniają użytkownikom najlepszy stosunek jakości do ceny..

Ostrza SUPERPRO stanowią najlepszy wybór podczas najbardziej wymagających prac.

Ostrza o grubości mniejszej niż 2 mm nie są zalecane do cięć ukośnych.

W projektowaniu produktów RUBI bardzo dużą aktywnością wykazuje się zespół złożony z pracowników działu badań i rozwoju składającego się z inżynierów oraz profesjonalistów z całego świata. Dzięki temu, że uzyskujemy informacje z wielu części świata, pozwala nam to spojrzeć globalnie na biznes i zrozumieć potrzebę projektowania narzędzi dopasowanych do każdego rynku.

Równie ważne jak cięcie jest szlifowanie to wstępny proces obróbki i wykańczania powierzchni. Najczęściej realizowany jest przy obróbce materiałów takich jak kamień naturalny lub beton.

RUBI tarcza do ścierania

Dążąc do zaoferowania wykonawcom najlepszych rozwiązań, firma RUBI wprowadziła do oferty gamę talerzy diamentowych do szlifowania powierzchni.

Wyrównywanie, przygotowywanie powierzchni, otwieranie porów i wiele innych tego rodzaju procesów wymaga w fazie początkowej operacji szlifowania.

Gama talerzy diamentowych RUBI cechuje się dużą różnorodnością. Od szlifowania powierzchni betonowych i z kamienia naturalnego, do usuwania powłok z materiałów epoksydowych, farb elastycznych, akrylowych, klejów czy materiałów bitumicznych.

O ile przy szlifowaniu powierzchni ważne jest prawidłowe użycie narzędzia, to zastosowanie właściwego narzędzia jest prawdopodobnie czynnikiem decydującym o tym, czy efekt końcowy będzie dostateczny czy może wspaniały.

Przy szlifowaniu dużych powierzchni, talerze diamentowe marki RUBI są dobrym rozwiązaniem dla miejsc trudno dostępnych (przy ścianach, w rogach itp.) gdzie duża maszyna przemysłowa nie jest w stanie dotrzeć.

RUBI stawia na jakość. Wszystkie nasze produkty i narzędzia są poddawane licznym próbom i wymagającym testom jakościowym przeprowadzanym przez doświadczonych profesjonalistów.

Wszystkie talerze diamentowe do szlifowania marki RUBI zostały zaprojektowane i wyprodukowane według najwyższych standardów jakościowych, co może zagwarantować jedynie marka wiodąca, ekspercka i wyspecjalizowana w swojej dziedzinie.

Pragniemy, aby wszystkie produkty, które wprowadzamy na rynek były kojarzone z wysoką jakością i trwałością. Chcielibyśmy, aby nasza marka była jedną z najwyżej cenionych, jeśli chodzi o jakościowe rozwiązania dla profesjonalnych płytkarzy i wykonawców budowlanych.

RUBI jest obecna już w ponad 120 krajach poprzez sieć biur handlowych, filii i oficjalnych dystrybutorów, dlatego też nie trudno jest znaleźć wszędzie nasze narzędzia i części zamienne.

Pełna oferta firmy RUBI dostępna jest na stronie https://www.rubi.com/pl

W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę narzędzi oraz akcesoriów firmy RUBI – dostępność można sprawdzić u naszych doradców https://sunbud.com.pl/nasz-zespol/

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług