Sufity podwieszane z wełny drzewnej – Heradesign nr 1 wśród sufitów akustycznych

Heradesign

Spis treści

Kreatywne i niekonwencjonalne sufity podwieszane- Heradesign: rozwiązania akustyczne z wełny drzewnej

Rozwiązania akustyczne Heradesign redukują wszystkie przeszkadzające dźwięki tła. Cóż, prawie wszystkie, ponieważ mogą istnieć źródła hałasu, których nawet my nie jesteśmy w stanie kontrolować. Nie wszystkie uciążliwości są oczywiste, ani nie wynikają z hałasu. Dla przyjemnej, pozytywnej atmosfery w pokoju ważne jest nie tylko to, co słyszymy, ale w szczególności to, co czujemy.

Heradesign od dziesięcioleci zajmuje się złożonością akustyki. Oprócz badania hałasu i akustyki oznacza to dla nas rozwój zrównoważonych, zoptymalizowanych akustycznie rozwiązań. Akustyka jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na samopoczucie, nastrój i temperament ludzi – nawet jeśli nie są tego świadomi.

Pod marką produktu Heradesign , Knauf AMF produkuje, rozwija i dystrybuuje wysokiej klasy systemy akustyczne na bazie wełny drzewnej do instalacji sufitowych i ściennych. Wyróżniają się wyjątkowym, ponadczasowym charakterem i mnóstwem kreatywnych opcji. Wysoka jakość i „ciepły” charakter struktury wełny drzewnej sprawia, że nasze produkty są niepowtarzalne. Bogactwo wiedzy, dziesięciolecia doświadczenia i tradycyjne początki firmy łączą się w dostarczaniu wyjątkowych rozwiązań akustycznych, które poprawiają samopoczucie i wydajność. Relaks i koncentracja prowadzą do sukcesu!

Główne obszary zastosowania systemów akustycznych Heradesign to edukacja, sport, biuro, infrastruktura, rozrywka i obiekty rekreacyjne.

Różnorodne rozwiązania akustyczne

Sufity podwieszane z wełny drzewnej - Heradesign nr 1 wśród sufitów akustycznych

Czy odkryłeś pętlę w logo Heradesign ? Oznacza nieskończoną różnorodność rozwiązań akustycznych oferowanych w Heradesign . Niezależnie od tego, czy jest to sufit, czy ściana, z charakterystyczną optyką z wełny drzewnej lub bardziej neutralne, kolorowe lub raczej naturalne dla akustyki w całym pomieszczeniu, lub skupione na szeregu … nieskończonych możliwości!

Oferta produktów Heradesign:

Oferta produktów Heradesign A2:

A2 = Panel akustyczny dla zwiększenia odporności ogniowej

Oferta produktów Heradesign Plus:

plus = Produkt kompozytowy składający się z płyty akustycznej z wełny drzewnej związanej magnezytem i pochłaniacza z wełny mineralnej

 

Skorzystaj z wielu zastosowań produktów Heradesign i ich wyjątkowych systemów montażowych, niezależnie od tego, czy są to konstrukcje sufitowe lub ścienne Heradesign , czy standardowe lub specjalne systemy instalacyjne z rozbudowanymi akcesoriami systemowymi.

Sufity podwieszane z wełny drzewnej - Heradesign nr 1 wśród sufitów akustycznych

Przedstawiamy następujące systemy Heradesign:

  • Przegrody Heradesign
  • Tratwy sufitowe Heradesign
  • System mocowania szynowego Heradesign do montażu na ścianie i suficie

 

Systemy konstrukcyjne mocujące płyty Heradesign

Sufity podwieszane z wełny drzewnej - Heradesign nr 1 wśród sufitów akustycznych

Właściwy system do każdej aplikacji

Imponujący wygląd rozwiązania akustycznego Heradesign zawsze zależy od dwóch czynników: samego panelu akustycznego i dobrego wykonania. Wiedza o tym, co należy zrobić, pozwala na szybki, łatwy i czysty montaż paneli zgodnie z wymogami właściciela budynku.

Nasze preferowane systemy projektowania w skrócie:

  • Przykręcany do listew drewnianych
  • Montaż śrubowy na sekcjach CD
  • Sufit podwieszany z widocznymi ceownikami
  • Sufit podwieszany z ukrytymi ceownikami
  • Montaż śrubowy na sekcjach CD

Kolorowe kafelki z wełny drzewnej Heradesign

Sufity podwieszane z wełny drzewnej - Heradesign nr 1 wśród sufitów akustycznych

Ważna jest dla nas nie tylko jakość akustyczna

Typowa, stabilna faktura powierzchni paneli z wełny drzewnej jest idealna do kreatywnego projektowania i kolorowania. Dostępna jest prawie nieograniczona gama kolorów – możesz wybrać prawie dowolny kolor z popularnych systemów kolorów, takich jak RAL, NCS lub StoColor.

Farby silikatowe na bazie krzemianu potasu i organicznego środka wiążącego są używane do barwienia paneli akustycznych Heradesign w białych, pastelowych odcieniach lub jednolitych kolorach. Co więcej, wspaniałe efekty można osiągnąć dzięki dwunastu modnym metalicznym kolorom.

Oferujemy również specjalny standard jakości kolorów do stosowania w basenach krytych, pół-zewnętrznych itp.

Więcej koloru, proszę! Kolory mogą tworzyć niesamowite środowiska i promować emocje, oprócz tego, że są w stanie zbudować pomysł.

Wybierz sufit Heradesign dla przestrzeni, w której ważny jest innowacyjny design oraz akustyka.

Szukasz nowoczesnych rozwiązań,  poszukujesz funkcjonalnego rozwiązania sufitu – idealnym wyborem są płyty Heradesign.

Spodoba Ci się ich wyjątkowa faktura wełny drewna, szeroka gama kolorystyczna, łatwość i prostota połączeń płyt. Wszystko to sprawia, że sufity są atrakcyjne, a budowane wyspy tworzą niesamowite wrażenie jednocześnie integrując się z systemem wentylacji i oświetlenia. Chcesz wiedzieć więcej o Heradesign?

lub przeczytaj informacje na naszym fanpage – https://www.facebook.com/sunbudpsb/

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług