Świąteczna akcja – Mikołajki 2020

Mikołajki 2020

Spis treści

Świąteczna akcja – Mikołajki 2020

Tradycją w Sunbud Profi Skład Materiałów Budowlanych Grupa PSB były Mikołajki firmowe podczas których razem z naszymi partnerami handlowymi i klientami prowadziliśmy licytację, a zebrane środki przeznaczaliśmy na potrzeby Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi.

Niestety w tym roku nasze wspólne spotkanie nie było możliwe i musieliśmy pracować online.

Po raz kolejny nasi dostawcy hojnie wsparli całą akcję przesyłając środki i prezenty rzeczowe, a nasi klienci i współpracownicy chętnie wypełniali wystawioną w firmie skarbonkę.

Wszystkie zebrane środki przeznaczyliśmy na sprzęt, małe AGD, gry, zabawki, pampersy, mleka, środki czystości, środki do dezynfekcji i ubranka niemowlęce, które dostarczyliśmy do Dom Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi.

Ogromne podziękowania za organizację całej akcji składam na ręce Urszuli Chudy która zaangażowała do działania cały zespół Sunbud oraz naszych partnerów handlowych firmę Arsanit Polska, Weber Saint Gobain, Schiedel Polska, Ciret, Śląskie Kruszywa Naturalne Sp z o o, Stalco, Rawlplug Polska, Klimas Wkręt-met, Aluthermo Polska, ROCKWOOL.

Pomaganie jest fajne i sprawia wiele radości – a uśmiech i radość obdarowanych – bezcenne.

Więcej informacji na naszym fanpage https://www.facebook.com/sunbudpsb oraz u naszych doradców https://sunbud.com.pl/nasz-zespol/

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług