Klej do paroizolacji w sprayu

Klej do paroizolacji w sprayu

Spis treści

Klej do paroizolacji w sprayu

SPRAY-KON FOIL SPRAY-KON FOIL to nowej generacji klej aerozolowy przeznaczony do mocowania folii paroizolacyjnych lub membran do profili stalowych (CD, UD, CW, UW) w zabudowach gipsowo kartonowych.

Służy także do klejenia folii do betonu lub drewna oraz do klejenia brytów folii pomiędzy sobą. SPRAY-KON FOIL wykorzystywany jest też do mocowania piankowych dylatacji przy wylewkach podłogowych.

Klej do paroizolacji w sprayu – zalety:

• OGROMNA WYDAJNOŚĆ – nawet 100 mb z 1 puszki 500 ml

• SZYBKA I WYGODNA APLIKACJA

• GOTOWOŚĆ DO KLEJENIA JUŻ PO 15-60 SEKUNDACH

• BRAK UCIĄŻLIWEGO ODKLEJANIA KAWAŁKÓW PAPIERU JAK PRZY TAŚMIE DWUSTRONNEJ

• SKUTECZNY RÓWNIEŻ W NISKICH TEMPERATURACH

• NAWET KILKUKROTNIE SKRACA CZAS MOCOWANIA PAROIZOLACJI

DANE TECHNICZNE: Okres magazynowania: 2 lata Przechowywanie: optymalnie 15-35oC. Unikać przemrożenia – może to spowodować odseparowanie się substratów kleju. Przed użyciem najlepiej jest ogrzać opakowanie do przynajmniej 10oC i wstrząsnąć przed użyciem Kolor: Bezbarwny, mleczny Cząstki stałe: 35% Rozpuszczalnik: węglowodory, izoalkany, aceton Odporność temperaturowa: 70oC Produkt łatwopalny.

OPAKOWANIE: Aerozol 500 ml APLIKACJA: Powierzchnie przeznaczone do klejenia powinny być suche, wolne od brudu, smarów oraz jakichkolwiek innych zanieczyszczeń.

Najlepiej jest wykonać klejenie w temperaturze minimum 10°C, ale klej trzyma również w temperaturach około 0°C. Wstrząsnąć aerozolem przed użyciem. Natryskiwać klej na profil z odległości około 15 cm. Słabsze naciśnięcie dyszy zwęża strumień kleju. Obrócenie końcówki dyszy zmienia płaszczyznę natrysku (pion/poziom).

Pozostawić do czasu odparowania rozpuszczalnika (15-60 s w zależności od temperatury otoczenia). Przyłożyć folię i docisnąć ją ręką lub gumowym wałkiem. Unikać natryskiwania punktowego i robienia kałuż – wydłuża to czas parowania. Warstwa kleju zachowuje gotowość do klejenia nawet ponad 1 godzinę od natryśnięcia. Folię po przymocowaniu można odkleić i przyłożyć ponownie korygując jej położenie. Nałożenie kleju na obie klejone powierzchnie (profil+folia, folia+folia) wzmacnia spoinę i uniemożliwia korektę.

Folie klejone pomiędzy sobą, dla pełnej paroszczelności wymagają zastosowania specjalistycznej taśmy klejącej.

Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Nadmiar kleju można usunąć przy pomocy rozpuszczalników R505, CLEAN TECH lub innych organicznych.

Więcej informacji u naszych doradców https://sunbud.com.pl/nasz-zespol/ oraz na naszym fanpage https://www.facebook.com/sunbudpsb

Klej do paroizolacji w sprayu
Klej do paroizolacji w sprayu

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług