KASA WRACA – Zwrot do 500 zł za zakup produktów URSA

Spis treści

KASA WRACA – zwrot do 500 zł za zakup produktów URSA

Nic tak nie cieszy człowieka, jak zwrot pieniędzy na konto!

KASA WRACA URSA

Zwłaszcza gdy podczas budowy lub remontu domu pojawiają się nowe, nieoczekiwane wydatki. Wychodzimy naprzeciw tym trudnościom i oferujemy najnowszą promocję konsumencką „KASA WRACA”, skierowaną wyłącznie do klientów indywidualnych (osób fizycznych), gdzie uczestnik promocji może zyskać nawet do 500 zł zwrotu pieniędzy za zakup wełny URSA.
CZAS TRWANIA PROMOCJI: 04 czerwca – 03 lipca 2020 roku.

CO MUSI ZROBIĆ UCZESTNIK PROMOCJI, ABY UZYSKAĆ ZWROT?

  1. Zakupić produkt objęty promocją (URSA PLATINUM 32, URSA AMBER 33, URSA GOLD 35)
  2. Wypełnić formularz na stronie https://www.ursa.pl/kasa-wraca
  3. Przesłać na adres promocja@ursa.com czytelny skan dowodu zakupu wełny URSA wraz z numerem konta, na który ma być dokonany zwrot oraz adres budynku lub budowy, gdzie zostały użyte zakupione produkty objęte promocją. Dowód zakupu musi zawierać:

• nazwę punktu sprzedaży (wystawcy faktury), numer faktury i datę wystawienia,
• dane nabywcy, spójne z danymi podanymi w formularzu,
• ilość i wartość zakupionych Produktów Promocyjnych, w szczególności: nazwę Produktów, ich grubość oraz ilość m2 lub rolek
• potwierdzenie dokonania zapłaty za Produkty Promocyjne

  1. Uzyskać potwierdzenie zwrotu pieniędzy
    Organizator promocji „Kasa Wraca” zastrzega sobie prawo do dokonania wizyty na terenie inwestycji, na którą zakupiono produkty objęte promocją.
    Promocja nie łączy się z innymi akcjami i promocjami dotyczącymi Produktów Organizatora, organizowanymi przez URSA Polska lub na jej zlecenie (m.in. URSA GO, Building Companion).

WAŻNE: JAKIE ZAKUPY PREMIUJEMY?

Premiujemy zakup produktów URSA PLATINUM 32, AMBER 33, GOLD 35 w grubościach 50mm, 100mm, 150mm, 200mm składających się na rekomendowane grubości izolacji dwuwarstwowej:
• 250mm: grubości 150mm+100mm, 200mm+50mm
• 300mm: grubości 150mm+150mm, 200mm+100mm

Podstawą wyliczenia wartości nagrody jest ilość m3 produktów zakupionych w układach wymienionych wyżej i wg poniższej tabeli:

tabela

Wszelkich dodatkowych informacji na temat akcji udzielą Państwu Regionalni Szefowie Sprzedaży URSA. Więcej szczegółów dotyczących promocji znajduje się w Regulaminie promocji oraz na stronie: https://www.ursa.pl/kasa-wraca oraz u naszych specjalistów https://sunbud.com.pl/nasz-zespol/

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy za kontakt.

Odezewiemy się wkrótce

W dniu 12.11.22 firma będzie nieczynna. Zapraszamy w poniedziałek.

Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia najlepszych usług